Α Κατηγορία (8η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | Καλυβίων | Σάββατο | 10/11/18 | 15:00 | ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. (Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) | 3-2 |
2. | ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ | Ραφήνας | Κυριακή | 11/11/18 | 15:00 | ΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .) (Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ) | |
3. | ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Αγίου Στεφάνου | Κυριακή | 11/11/18 | 15:00 | ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ ) (Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) | |
4. | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ | Βούλας | Κυριακή | 11/11/18 | 15:00 | ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ) (Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .) | |
5. | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΡΚΟ | Αγίας Μαρίνας | Κυριακή | 11/11/18 | 15:00 | ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ ) (Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) | |
6. | ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | Νέας Μάκρης | Κυριακή | 11/11/18 | 15:00 | ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ ) (Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) | |
7. | ΑΝΟΙΞΗ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ | Άνοιξης | Κυριακή | 11/11/18 | 15:00 | ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ) (Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ) | |
8. | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | Κάτω Αχαρνών | Κυριακή | 11/11/18 | 15:00 | ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΣΠΙΘΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ ) (Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ) | |
Β Κατηγορία (8η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
9. | ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ | Σταμάτας | Σάββατο | 10/11/18 | 15:00 | ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ ) (Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ ) | 0-1 |
10. | ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | Ανθούσας | Σάββατο | 10/11/18 | 15:00 | ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΧΟΙΚΑΣ Σ. (Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -) | 0-0 |
11. | ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ | Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου | Σάββατο | 10/11/18 | 15:00 | ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ) (Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .) | 0-2 |
12. | ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Παλαιάς Φώκαιας | Σάββατο | 10/11/18 | 15:00 | ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .) | 0-1 |
13. | ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ | Νέων Παλατίων | Κυριακή | 11/11/18 | 15:00 | ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ) (Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .) | |
14. | ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝ | Γέρακα | Κυριακή | 11/11/18 | 15:00 | ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. (Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .) | |
15. | ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ | Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς | Κυριακή | 11/11/18 | 15:00 | ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) | |
16. | ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Κυριακή | 11/11/18 | 15:00 | ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ) (Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ) | |
Γ Κατηγορία (8η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
17. | ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ | Κουβαρά | Σάββατο | 10/11/18 | 15:00 | ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ) | 0-0 |
18. | Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ | Αγίας Άννας | Κυριακή | 11/11/18 | 15:00 | ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α. (Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) | |
19. | ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 11/11/18 | 15:00 | ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) | |
20. | ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ | Γραμματικού | Κυριακή | 11/11/18 | 15:00 | ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. (Παρατηρητής: ΣΚΑΡΟΥΛΗΣ ) | |
21. | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ | Καπανδριτίου | Κυριακή | 11/11/18 | 15:00 | ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΝΙΚΑΣ Γ. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .) | |
22. | ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ | Συκαμίνου | Κυριακή | 11/11/18 | 15:00 | ΚΑΡΡΑΣ Α., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .) | |
23. | ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ | Αφιδνών | Κυριακή | 11/11/18 | 15:00 | ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -) |
Κυριακή 11 Νοεμβρίου 2018
ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΔΟΚΙΜΑΣΙΕΣ ΓΙΑ ΑΣΤΕΡΑ ΒΑΡΗΣ (ΑΝΟΙΞΗ) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΜΑΧΗ) ΜΑΡΚΟ (ΘΗΣΕΑΣ)
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου