Κυριακή 27 Αυγούστου 2017

O AΣΤΕΡΑΣ ΕΧΑΣΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟ ΑΛΛΑ ΑΠΩΛΕΣΕ ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΕΝΟ ΦΙΛΙΚΟ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΜΕ ΤΗΝ Κ20 ΤΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ

Ήττα με 1-0 το 4ο κατά σειρά φιλικό του ΑΟ ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ με αντίπαλο τον ΑΟ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ.
Ο προπονητής κ. Κάτσικας χρησιμοποίησε τους παίκτες που είχε στην διάθεση τουδοκιμάζοντας διάφορα σχήματα που θα τον οδηγήσουν σε χρήσιμα συμπεράσματα.

Το Α΄ημίχρονο έληξε 0-0 με μοιρασμένες ευκαιρίες για τις 2 ομάδες.
Στο Β΄ημίχρονο προηγήθηκε ο ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 0-1 και ο ΑΣΤΕΡΑΣ έχασε πρός το τέλος κάποιες ευκαιρίες για να ισοφαρίσει. Στα μισά του Β΄ημιχρόνου απεβλήθει ο προπονητής των φιλοξενουμένων απο τον διαιτητή της αναμέτρησης διαμαρτυρόμενος για απόφαση του.
Επόμενο φιλικό την Τετάρτη 30/08 στο ΔΑΚ Κ. Μπαγλατζής με αντίπαλο την Κ20 του ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ που έχει ως προπονητή έναν παλιό γνώριμο και φίλο τον κ. ΚΟΡΟΠΟΥΛΗ στις 18:30.